OUR STAFF

Mette Ibæk - Booking

booking@kameraudlejningen.dk

 

Steffen Wiedemann Larsen - Booking and Sales

steffen@kameraudlejningen.dk

 

Mathias Wiedemann Rørne - Booking and Technician

mathias@kameraudlejningen.dk

 

Peter Steincke - Digital Workflow Department 

digital@kameraudlejningen.dk

 

Christian Helskov - Datawrangler & Technician 

christian@kameraudlejningen.dk

 

Andreas Wejs Hansen - Datawrangler & Technician 

andreas@kameraudlejningen.dk

 

 

ACCOUNTING

 

Ellen Andersen - Accounts payable (kreditorer): 

ellen@kameraudlejningen.dk

+45 53390857

 

Hanne Merkx - Accountant (bogholder):

hanne@kameraudlejningen.dk

+45 53390856